Serwis drukarek BROTHER

Serwis drukarek BROTHER - DMD Rzeszów

Proponujemy naszym klientom usługi serwisowe drukarek BROTHER świadczone w Rzeszowie, okolicach i innych podkarpackich miastach. Początki japońskiej firmy BROTHER sięgają 1908 roku, kiedy to zajmowała się wyłącznie produkcją maszyn do szycia. Marka ta na przestrzeni lat stale się rozwijała, wkraczała na kolejne rynki i zaczynała specjalizować się w wykonywaniu coraz to nowszych różnego typu sprzętów. W 1987 roku zaczęła produkować drukarki, które wkroczyły na rynek polski w 2005 roku. Drukarki oraz inne urządzenia BROTHER są współcześnie coraz częstszym wyborem do domów oraz biur ze względu na ich wysoką jakość, atrakcyjność cenową oraz ilość wbudowanych funkcji. Nie da się jednak mówić o sprzęcie, którego z całą pewnością nie dotknie żadna usterka. Serwis drukarek BROTHER jest w stanie z łatwością sobie z nią poradzić, czym zajmuje się właśnie DMD Serwis Urządzeń drukujących.

Dbanie o drukarki BROTHER poprzez wykonywanie okresowych przeglądów i konserwacji może dodatkowo przyczynić się do dłuższego ich życia oraz do szybkiego wykrycia ewentualnych nieprawidłowości w ich działaniu. DMD Serwis Urządzeń drukujących oferuje takowe usługi, traktując drukarki BROTHER kompleksowo. Usługi serwisu drukarek BROTHER wykonywane są jedynie na najwyższej jakości częściach, co stanowi gwarancję przywrócenia właściwej pracy urządzenia. Szybki czas reakcji na zgłoszony problem wraz ze sprawnym przyjazdem do klienta (chyba że zdecydują się Państwo na serwis drukarek BROTHER na miejscu) gwarantują możliwie jak najkrótszy przestój w pracy. Ponadto w razie potrzeby możemy zaproponować urządzenie zastępcze służące klientowi w czasie naprawy powierzonego nam sprzętu.

Dlaczego warto zdecydować się na skorzystanie z usług serwisu drukarek BROTHER w Rzeszowie?

  • nad rozwiązaniem problemów z działaniem danego urządzenia pracuje doświadczony i wykwalifikowany zespół,
  • posiadamy na miejscu wysokiej jakości części zamienne,
  • na życzenie klienta wypożyczamy inną drukarkę na czas naprawy danego sprzętu,
  • gwarantujemy szybkość realizacji zlecenia i profesjonalne podejście do tematu,
  • do firmy DMD Serwis Urządzeń drukujących jest dogodny dojazd oraz miejsca parkingowe znajdują się tuż przed lokalem,
  • świadczymy również usługi konserwacyjne oraz przeglądowe, jak również można u nas kupić wysokiej jakości drukarki BROTHER, urządzenia pochodzące od innych producentów, materiały eksploatacyjne oraz liczne akcesoria biurowe.

 

Posiadamy punkty serwisowe na terenie całego kraju. Świadczymy usługi serwisowe dla klientów z miast: