Serwis drukarek KONICA MINOLTA

Serwis drukarek KONICA MINOLTA - DMD Rzeszów

Oferujemy usługi z zakresu serwisu drukarek KONICA MINOLTA w Rzeszowie oraz w innych podkarpackich miastach. KONICA MINOLTA to znana japońska firma oferująca między innymi wysokiej jakości drukarki oraz urządzenia wielofunkcyjne. Markę tę założono w 1873 roku - na początku swojej działalności sprzedawała materiały litograficzne oraz fotograficzne, dopiero później kompleksowo zajęła się tematem druku. Wysokiej jakości urządzenia drukujące wraz z tonerami KONICA MINOLTA są wykonywane z myślą o ochronie środowiska, co przyczynia się do niesłabnącej popularności marki w zasadzie na rynku międzynarodowym. Z tej przyczyny nie tylko oferujemy drukarki KONICA MINOLTA, ale również usługi serwisu drukarek KONICA MINOLTA.

Usługi serwisu drukarek KONICA MINOLTA wykonujemy bezpośrednio u klienta lub w DMD Serwisie Urządzeń drukujących na miejscu. W drugim wypadku mogą Państwo liczyć na urządzenie zamienne do czasu, aż nie uporamy się z awarią. Podczas serwisowania drukarek KONICA MINOLTA korzystamy jedynie z wysokiej jakości części zamiennych gwarantujących prawidłowe działanie naprawionego sprzętu. Najwyższe standardy naszych usług przekładają się na czas reakcji na zgłoszenie przez Państwa problemu oraz czas realizacji zlecenia. Bardzo chętnie zajmiemy się także doradzeniem Państwu i udzieleniem odpowiedzi na wszelkie pytania w razie zainteresowania zakupem u nas drukarek lub urządzeń wielofunkcyjnych KONICA MINOLTA oraz dedykowanych im tuszów bądź tonerów. Mogą Państwo nasz serwis znaleźć przy ul. Sikorskiego 2/2 w Rzeszowie lub skontaktować się z nami telefonicznie bądź e-mailowo.

Dlaczego warto skorzystać z naszych usług serwisu drukarek KONICA MINOLTA w Rzeszowie?

  • na pierwszym miejscu stawiamy oczekiwania klienta i jego profesjonalną obsługę,
  • gwarantujemy możliwie jak najkrótszy czas wykonania zlecenia,
  • możemy przyjechać do klienta, którego lokal mieści się w obrębie zasięgu działania serwisu,
  • w razie konieczności naprawy sprzętu w naszej siedzibie, dajemy możliwość wypożyczenia wysokiej jakości urządzenia zamiennego,
  • wykonujemy naprawy drukarek KONICA MINOLTA przy wykorzystaniu wysokiej jakości elementów zamiennych,
  • zachęcamy również do konserwacji i wykonywania regularnych przeglądów, aby maksymalnie przedłużyć życie posiadanego sprzętu.

 

Posiadamy punkty serwisowe na terenie całego kraju. Świadczymy usługi serwisowe dla klientów z miast: