Serwis drukarek SAMSUNG

Serwis drukarek SAMSUNG - DMD Rzeszów

W DMD Serwisie Urządzeń drukujących zajmujemy się serwisem drukarek SAMSUNG, ich konserwacją oraz wykonywaniem przeglądów okresowych. Firma SAMSUNG to współcześnie znany i ceniony na całym świecie południowokoreański koncern, który sięga początkami swej działalności do 1938 roku. Wykonywane przez tę markę produkty na przestrzeni lat się zmieniały, a oferta rozszerzała o kolejne sprzęty. Drukarki SAMSUNG stanowią obecnie częsty wybór do domów oraz biur, a nawet zakładów poligraficznych. Wysoka jakość urządzeń SAMSUNG nie jest jednak w stanie zapewnić ich całkowitej niezawodności. Może się okazać, że w razie wystąpienia usterki bądź awarii niezbędne będzie skorzystanie z usług serwisu drukarek SAMSUNG.

Serwis drukarek SAMSUNG realizowany przez rzeszowską firmę DMD Serwis Urządzeń drukujących może odbywać się w mieszkaniu albo w firmie klienta, jak również w naszej siedzibie. Kwestia ta uzależniona jest od życzenia Państwa i powagi usterki. Korzystający z naszych usług serwisowych klienci nie zostaną jednak całkowicie pozbawieni sprzętu drukującego, ponieważ na czas naprawy poważniejszej awarii możemy wypożyczyć wysokiej jakości drukarkę. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ważne są dla przedsiębiorstwa zachowanie ciągłości pracy i posiadanie pod ręką sprzętu biurowego, dlatego też wychodzimy naprzeciw takowym oczekiwaniom klientów. Profesjonalny serwis drukarek SAMSUNG oferowany przez naszą firmę stanowi gwarancję najwyższych standardów usług, sprawnego znalezienia źródła problemu oraz szybkiej naprawy nieprawidłowości. Ewentualna wymiana części w urządzeniu drukującym odbywa się przy wykorzystaniu jedynie wysokiej jakości produktów.

Serwis drukarek SAMSUNG w Rzeszowie - dlaczego warto?

  • doskonała wiedza merytoryczna i wieloletnie doświadczenie pracowników serwisu pozwalają nam na profesjonalną realizację zlecenia,
  • naprawiamy drukarki SAMSUNG u klientów lub w naszym lokalu (Rzeszów, ul. Sikorskiego 2/2),
  • posiadamy na stanie wysokiej jakości części zamienne dedykowane drukarkom SAMSUNG,
  • wykonujemy przeglądy okresowe i konserwacje,
  • dbamy o profesjonalną obsługę klienta i indywidualne podejście do każdego,
  • ważny jest dla nas czas reakcji na zgłoszenie wraz ze sprawnym uporaniem się z naprawą sprzętu,
  • prowadzimy również działalność z zakresu leasingu drukarek oraz ich sprzedaży.

 

Posiadamy punkty serwisowe na terenie całego kraju. Świadczymy usługi serwisowe dla klientów z miast: