Wynajem drukarek

Leasing drukarek to usługa ciesząca się obecnie coraz większą popularnością zarówno wśród mniejszych, jak i większych firm, dlatego też oprócz sprzedaży wysokiej jakości urządzeń biurowych zajmujemy się również ich wynajmowaniem. Wynajem drukarek jest szczególnie opłacalny dla firm korzystających z nich jedynie tymczasowo bądź stawiających dopiero swoje pierwsze kroki w biznesie. Nie da się ukryć, że wysokiej jakości urządzenia biurowe są sporym wydatkiem, na który nie każde przedsiębiorstwo może sobie pozwolić bądź nawet rzeczywiście go potrzebuje.

Leasing drukarek

Umożliwiamy wynajem wysokiej klasy urządzeń biurowych w atrakcyjnych cenach, które dodatkowo charakteryzują się tą zaletą, iż firma jest w stanie zaplanować sobie comiesięczne wydatki korzystając z usługi leasingu. Opcja ta jest również bardzo korzystna z uwagi na fakt, że w razie awarii lub usterki wynajmowanego sprzętu nasz serwis drukarek służy nieodpłatną pomocą. Na czas trwania naprawy nasz Klient otrzyma oczywiście urządzenie zastępcze, co stanowi gwarancję braku przestoju w pracy. Ponadto korzystający z naszych usług leasingu Klient nie musi samodzielnie szukać serwisu i obawiać się o ewentualnie wysokie poniesione koszty naprawy sprzętu. Leasing drukarek pozwala więc na dokładne rozplanowanie wydatków firmy oraz oszczędność czasu, ponieważ wszelkie formalności leżą po naszej stronie.

Inne zalety dzierżawy drukarek

Nasi specjaliści mogą pomóc Państwu w wyborze najlepszego urządzenia biurowego, spełniającego oczywiście wszystkie Państwa oczekiwania. Wynajem drukarek umożliwia więc również przetestowanie sobie różnych sprzętów, co może okazać się przydatne w przyszłości, kiedy zdecydują się Państwo na ewentualny zakup własnego sprzętu. Dodatkowo przedsiębiorca nie musi się martwić o podłączenie drukarki, ponieważ zajmują się tym nasi doświadczeni pracownicy, pokazując następnie obsługę urządzenia personelowi danej firmy. Leasing drukarek to więc nie tylko opłacalna finansowo opcja, ale też bardzo wygodna.

Koszt wynajmu drukarek

Cena naszej usługi ma zazwyczaj postać kosztów zakupu umówionej ilości materiałów eksploatacyjnych. Klient może więc w praktyce płacić jedynie za tonery bądź wydrukowaną ilość materiałów przy pomocy wynajmowanego urządzenia. Nasz Klient może więc korzystać z wynajętej drukarki na dogodnych warunkach i w razie potrzeby liczyć na bezpłatną pomoc serwisu.